Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sejnach

Myszczyńska Wioletta

Telefon kontaktowy:

875 163 977

Biuro numer:

11

e-mail:

w.myszczynska@pup.sejny.pl

Interesantów Dyrektor przyjmuje w każdy poniedziałek w godzinach 08:00 - 11:00


Zastępca Dyrektora

Tomczyk Lucyna

Telefon kontaktowy:

875 163 979

Biuro numer:

14

e-mail:

l.tomczyk@pup.sejny.pl


Główna Księgowa
Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

Gobczyńska Marta

 

Telefon kontaktowy:

875 163 991

Biuro numer:

13

e-mail:

ksiegowosc@pup.sejny.pl


Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego

Magdalena Bagińska

Telefon kontaktowy:

875 163 983

Biuro numer:

19

e-mail:

m.baginska@pup.sejny.pl


Kierownik Działu Ewidencji i Świadczeń

Staręga Irena

 

Telefon kontaktowy:

875 163 975

Biuro numer:

9

e-mail:

i.starega@pup.sejny.pl


 

Kierownik Działu CAZ (Centrum Aktywizacji Zawodowej)

Koneszko Krystyna

Telefon kontaktowy:

875 163 987

Biuro numer:

4

e-mail:

k.koneszko@pup.sejny.pl


Dział ewidencji i świadczeń

Irena Staręga, Agnieszka Ciborowska

Telefon kontaktowy:

875 163 975

Biuro numer:

9

e-mail:

i.starega@pup.sejny.pl

a.ciborowska@pup.sejny.pl


Obsługa osób bezrobotnych

Monika Klucznik, Edyta Kowalewska, Katarzyna Bakuła, Daiwa Wiszniewska

Telefon kontaktowy:

875 163 980

875 163 985

Biuro numer:

5,6

e-mail:

m.klucznik@pup.sejny.pl

e.kowalewska@pup.sejny.pl

k.bakula@pup.sejny.pl

d.wiszniewska@pup.sejny.pl


Obsługa dotacji i refundacji

Irena Jasiewicz

Telefon kontaktowy:

875 163 987

Biuro numer:

4

e-mail:

i.jasiewicz@pup.sejny.pl


Obsługa staży, prac interwencyjnych, przygotowanie zawodowe, szkolenia, KFS

Beata Korzecka, Karolina Skupska

Telefon kontaktowy:

875 163 973

Biuro numer:

7

e-mail:

k.skupska@pup.sejny.pl

b.korzecka@pup.sejny.pl


Obsługa programów, ptrojektów, EFS

Agnieszka Końpa, Sylwia Stabińska - Andruczyk

Telefon kontaktowy:

875 163 981

Biuro numer:

17

e-mail:

a.konpa@pup.sejny.pl

s.stabinska-andruczyk@pup.sejny.pl


 


LpNazwaOpisTypRozmiarData
LpNazwaOpisTypRozmiarData